Firmamız enerji sektöründe 2012 yılından bu yana şantiye şefliği, kontrol mühendisliği, üretim mühendisliği, bölge sorumlusu gibi pozisyonlarda çalışılarak kazanılan tecrübeyi kalite ile birleştirerek, talep sahiplerine aktarmak amacıyla Ankara Gölbaşı'nda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektörde deneyimli bir ekip tarafından kurulan firmamız, tüm çalışma alanlarında güvenilir ve çözüm odaklı projeler üretmektedir. Gerekli altyapıyı haiz teknik donanım ve ekipmanlarımız, teknik bilgi ve tecrübeye sahip kadromuz ile taleplerinizi karşılayarak üstün nitelikli çözümler sunuyoruz.

Keşif aşamasından başlayarak sipariş, montaj ve teslimat aşamalarına kadar tüm süreçte müşterilerimizle karşılıklı diyalog içinde çalışarak beklentilerin üzerinde hizmet verme hedefi ile çalışıyoruz. Planlı ve özenli çalışma ile siparişlerinizi belirlenen sürede teslim ediyor, kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Kaliteli ürünlerle gerçekleştirdiğimiz ve titiz bir çalışma ile montajını yaptığımız sistemler, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek niteliktedir.

POLAT GRUP ENERJİ olarak öncelikli amacımız, tüm detaylara özen göstererek titizlikle yaptığımız işlerimizle talep ve beklentilere en iyi şekilde cevap vererek müşterilerimizin ilk ve daimi tercihi olmaktır.

Şirket Profili
Vizyonumuz
Misyonumuz